Kurs instruktora pływania pod okiem specjalistów, AMS zapraszamy! kurs instruktora tańca Kraków Kurs wychowawcy kolonijnego daje możliwość pracy w tym zawodzie! Kurs instruktora tańca to szansa na rozwój umiejętności tanecznych i formy sportowej. Zapisz się już dziś.
Czy wynajem Mazdy CX-5 jest dostępny z systemem rozpoznawania zmiany pasa ruchu?

Czy wynajem Mazdy CX-5 jest dostępny z systemem rozpoznawania zmiany pasa ruchu?

Łukasz Woźniakiewicz 16 kwietnia 2024

Czy wypożyczalnia Mazdy CX-5 posiada funkcję rozpoznawania zmiany pasa ruchu? Czy wypożyczalnia aut Mazda CX-5 oferuje opcję systemu rozpoznawania zmiany pasa ruchu? Czy wypożyczalnia aut Mazda CX-5 wyposaża pojazdy w system rozpoznawania zmiany pasa ruchu? Czy wypożyczalnia samochodów marki Mazda CX-5 wyposaża auta w system rozpoznawania zmiany pasa ruchu? Czy wypożyczalnia aut Mazda CX-5 wyposaża […]

Redakcja 23 stycznia 2023

Wykrywanie wycieków — na czym polega ta usługa?

Być może już wcześniej słyszałeś o takiej usłudze jak wykrywanie wycieków, ale dokładnie nie wiesz, na czym ona polega. Lokalizacja wycieków wody to niezwykle ważna i przydatna czynność, która pozwala wskazać miejsca nieszczelności, przez które wydostaje się woda lub inna ciecz. Jej niekontrolowana penetracja może prowadzić do poważnych szkód materialnych, a nawet powodować zagrożenie stabilności budynków i innych konstrukcji. Firmy takie jak nasza, od wielu lat oferują wykrywanie wycieków w budynkach mieszkalnych, użytkowych, zakładach produkcyjnych oraz sieciach podziemnych. Znajdowanie wycieków wody i ich precyzyjne oznaczanie jest możliwe, dzięki posiadanemu przez nas nowoczesnemu sprzętowi. Zaawansowana technologia wspierająca naszą pracę wraz z wieloletnim doświadczeniem stanowi o naszej skuteczności w znajdowaniu przecieków wody w każdym miejsc.

Kompleksowe rozwiązanie problemu wycieku

Jeżeli masz podejrzenie, że w twoim domu jest wyciek wody i nie udało ci się go zlokalizować, jest to zadanie właśnie dla nas. Specjalnie na taką okoliczność mamy przygotowaną całą procedurę postępowania, którą szczegółowo opisujemy poniżej.

1. Lokalizacja wycieku wody

Pierwszym etapem jest wskazanie lokalizacji wycieków w instalacji. W tym celu wykorzystujemy różnego rodzaju urządzenia i sprzęty, takie jak kamery do inspekcji rur, wilgotnościomierze, kamery termowizyjne i wiele innych. Pozwalają one nam w precyzyjnym określeniu lokalizacji wycieków wody, również w ścianach i innych trudno dostępnych miejscach.

2. Naprawa miejsca wycieku

Po znalezieniu wycieków wody Warszawa możemy przystąpić do usunięcia usterki. W wielu przypadkach może to wymagać uzyskania dostępu do uszkodzonej części instalacji, która np. prowadzona jest w ścianie pod glazurą. Zawsze do minimum staramy się ograniczyć ewentualne trudności związane z wykonaniem naprawy, tak by późniejsze przywrócenie miejsca usterki do poprzedniego stanu sprawiało, jak najmniej trudności.

3. Przeprowadzenie próby szczelności instalacji po naprawie

Chcemy mieć pewność, że wykonana przez nas naprawa okazała się skuteczna, dlatego standardowo przy takich pracach wykonujemy próbę szczelności. Dokładne sprawdzenie naprawionej instalacji wodnej pozwala Państwu spać spokojnie o to, że naprawa się powiodła.

4. Wykonanie pomiarów wilgotności zalanej powierzchni

Wykrywanie nieszczelności instalacji wodnej wiąże się również z koniecznością sprawdzenia miejsc, które zostały zalane. Aby mieć pewność co do ich stanu i tego, czy obiekt nadaje się do użytkowania i jakie należy podjąć dalsze kroki, wykonujemy pomiary wilgotności zalanych powierzchni. W zależności od uzyskanego wyniku konieczne może być osuszanie tego miejsca lub pozostawienie go do wyschnięcia naturalnego.

5. Osuszenie zalanych powierzchni

Jeśli doszło do poważnego zalania dużej powierzchni, możemy dla Państwa przeprowadzić jej profesjonalne osuszanie, wraz z udokumentowaniem pomiarów wilgotności. Takie wyniki mogą być podstawą do uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela, a także opłacenia z niego naszych usług.

6. Bezgotówkowe rozliczenie szkody z ubezpieczycielem

Jeżeli dysponują Państwo ubezpieczeniem na wypadek powodzi lub zalania, warto skontaktować się z nami w sprawie bezgotówkowego rozliczenia szkody z ubezpieczycielem, w czym także pomagamy. Poinstruujemy Państwa, co należy zrobić, aby wykonane przez nas wykrywanie wycieków wody było dla Państwa bezpłatne, możemy również pośredniczyć w wymianie dokumentacji.